Що таке Maskking?

Maskking - це простий у використанні пристрій, призначений для повнолітніх людей, який перетворився зі звичайної електронної сигарети в розкішний і сучасний аксесуар. У корпусі пристрою знаходиться акумулятор, атомайзер, рідина. 

Розміри Maskking всього 103 x 17 x 11 мм, що дозволяє зручно носити його в кишені джинсів, не обмежуючи себе в рухах. Maskking спокійно поміщається навіть в найменшу жіночу сумочку. А міцний алюмінієвий корпус надійно захищає пристрій від будь-яких механічних пошкоджень. 

Однією з головних переваг пристрою Maskking є те, що вам не потрібно турбуватися про обслуговування атомайзера, та про рівень заряду аккумулятора, адже його вистачає на ввесь термін використання пристрою, а про закінчення цього терміну вас проінформує світловий індикатор внизу пристрою.

Невеликі розміри пристрою, простота експлуатації, використання високих технологій разом з елегантним і мінімалістичним дизайном - це і є Maskking.

Як користуватися Maskking?

Щоб почати користуватися пристроєм ТМ Maskking потрібно просто дістати його з упаковки, зняти всі сіліконові захисні копачки, зробити перший подих та насолодитися насиченим, та яскравим смаком. Доречі смакова лінійка налічує 16 різних смаків, від класичного тютюнового смаку до екзотичного манго, або прохолодного кавуну!

одноразові електронні сигарети maskking фото 22

 

Як правильно затягуватися Maskking?

Спочатку робіть маленькі затяжки, щоб відчути пар, і далі продовжуйте використання. Пристрій починає працювати автоматично при затяжці. Якщо затяжка здається дуже різкою, вдихайте рідше і видихайте повільніше.

Як влаштований пристрій Maskking?

У пристроях Maskking використовується власна замкнута система, завдяки якій завжди подається потрібна кількість теплової енергії. Нагрівання рідини здійснюється за допомогою атомайзера, який працює ідеально в парі з іншими частинами пристрою і дає чудовий смак та потрібну кількість диму.

одноразові електронні сигарети maskking фото 29

 

Чи можна повторно зарядити пристрій Maskking?

Не намагайтесь розібрати пристрій. Будь-яка спроба відкрити корпус призведе до пошкодження пристрою. Аккумулятор пристрою не підлягає заряджуванню. Не допускайте попадання пристрою під дощ, в рідину або його контакт з іншими рідинами.

 

Яка концентрація нікотину в пристрої Maskking?

Концентрація нікотину залежить від моделі Maskking. У кожному пристрої Maskking Hight GT міститься 2 мл рідини та 50 мг нікотину, але є лінійка пристроїв з вмістом 20 мг нікотину - обирати Вам. Кількість затяжок дорівнює 450, але ця кількість напряму залежить від інтенсивності паріння, як в більшу так і в меншу сторони. 

Maskking не протікає в процесі використання? 

Так, пристрої Maskking не протікають, і ми можемо впевнено про це сказати! Maskking -  це одна система, яка повністю виключає таке явище, як протікання. 

Яка кількість затяжок Maskking?

Термін використання пристрою обмежений 450-ма затяжками і залежить від інтенсивності паріння, як в більшу так і в меншу сторони.

Світлодіодний індикатор внизу пристрою блимає?

Якщо індикатор почав блимати - це говорить про те що термін використання пристрою закінчився і пристрій потрібно замінити на новий.

Як потрібно утилізувати пристрій Maskking?

Після того, як індикатор почав блимати, потрібно замінити пристрій на новий, а використаний Maskking утилізувати в пункт прийому небезпечних або спеціальних відходів згідно з місцевими, регіональними, національними та/або міжнародними приписами. 

Чи існують безнікотинові пристрої Maskking?

На даний момент всі Maskking вміщують в собі нікотин, але скоро будуть в наявності безнікотинові пристрої ТМ Salt Switch

Чи можна повторно заправити пристрій Maskking?

Будь-яка спроба відкрити корпус призведе до пошкодження пристрою. Пристрій не підлягає повторному заправленню рідиною.