ДОСТАВКА ТІЛЬКИ ПО УКРАЇНІ! ДЕ КУПИТИ В КИЄВІ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ НА КАРТІ 

1. ЧАС ВІДПРАВКИ ТА ДОСТАВКИ

Усі замовлення обробляються протягом 1-2 робочих днів. Замовлення не відправляються та не доставляються у святкові дні.Доставка може затриматися на кілька днів у разі великого обсягу замовлень. Будь ласка, почекайте ваше замовлення кілька додаткових днів. У разі значної затримки відправки вашого замовлення ми зв’яжемося з вами електронною поштою або по телефону.

2. ВАРТІСТЬ І ТРИВАЛІСТЬ ДОСТАВКИ

Вартість доставки вашого замовлення згідно тарифів перевізника.

3. ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПРАВКИ І ТРЕКІНГ ЗАМОВЛЕННЯ

Ви отримаєте електронний лист із підтвердженням відправки одразу після відправки вашого замовлення, у ньому буде вказаний номер або номери для відстеження посилки. Номер для відстеження буде активовано протягом 24 годин.

4. ПОШКОДЖЕННЯ

Pro Vape Ukraine не несе відповідальності за будь-які товари, пошкоджені або загублені під час транспортування. Якщо ви отримали замовлення пошкодженим, будь ласка, зверніться до перевізника вантажу, щоб подати претензію. Будь ласка, збережіть усі пакувальні матеріали та пошкоджені товари до подання претензії.

ДОСТАВКА

Ми доставляємо замовлення виключно на територію України, крім м. Києва, тимчасово окупованих територій та Республіки Крим.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕНЬ

Наша політика повернення та відшкодування коштів містить детальну інформацію про варіанти та процедури повернення замовлення.

Останні зміни внесено 4 грудня 2020 р.