Багато молодих людей не знають, зі скількох років зараз продають електронну сигарету в Україні, через що їх неприємно дивують відмови при спробі купити вейпи. 

Ця проблема пов'язана зі змінами в законах. З 2021 року діють нові правила продажу електронних сигарет, які розчарують любителів ароматної пари у віці до 18 років. Тепер вони не можуть купити собі вейпи.

Для людей старшого віку покупка електронок не обмежена. Якщо вони знають,зі скількох років продають електронну сигарету в Україні, і підтвердять свій вік в магазині, їм продадуть будь-які вейпи. Наприклад, на нашому сайті на вигідних умовах можна придбати одноразові пристрої Maskking.

Як змінилися правила продажу вейпів в 2021 році

До кінця 2020 року закони України не забороняли продавати електронні сигарети людям молодше 18-ти років. 

Деякі магазини встановлювали власні обмеження на продаж вейпов. Наприклад, їх дозволялося купувати лише людям від 14-ти років і старше. Однак продавці не перевіряли вік, з якого можна купувати електронні сигарети. Фактично, вони були доступні всім бажаючим.

У грудні 2020 року Верховна Рада прийняла законопроект №3628, за яким вейпи і рідини для куріння забороняється продавати особам до 18-ти років. Тепер електронними сигаретами не можна торгувати в деяких місцях:

  • в освітніх установах,
  • лікарнях, 
  • спортивних спорудах,
  • дитячих і спортивних магазинах.

Порушники закону штрафуються на суму до 13,6 тис. гривень.

Чому обмежили продаж вейпів

Електронні сигарети з'явилися менше 20-ти років тому. Їх вплив на організм ще не до кінця вивчений, але багато хто вважає вейпи безпечної заміною для тютюнової продукції. Законодавці довгий час не вводили обмеження на те, зі скількох років можна купити електронну сигарету.

Зараз ситуація змінилася. Останні дослідження показали, що не всі вейпи повністю безпечні для здоров'я.

Багато курців додають в рідину нікотин, який шкодить організму декількома шляхами:

  • збільшує ризик раку легенів, горла та інших онкологічних патологій; 
  • провокує фізичну і психологічну залежність;
  • викликає нудоту, запаморочення і діарею при передозуванні.

Початківцям рекомендується використовувати безнікотинові суміші. Вони містять тільки пропіленгліколь, ароматизатори і гліцерин. Ці харчові добавки випаровуються і перетворюються на пару, яка не отруює курців і оточуючих.

Що потрібно для покупки вейпов

Навіть коли людина знає, зі скількох років можна курити електронну сигарету, їй не продадуть вейп просто так. Продавець може вимагати, щоб покупець показав паспорт або інший документ, що підтверджує вік. Наприклад, військовий квиток або посвідчення водія.

Щоб купити Maskking High GT в Україні, досить відвідати наш сайт.