одноразові електронні сигарети maskking фото 1

Як ви вже знаєте, в Maskking використовується тільки високоякісний нікотин, а саме – сольовий нікотин. Але що ж криється за цим поняттям? Чим сольова рідина відрізняється від звичайного нікотину і в чому її переваги? Давайте розберемося. Сольовий нікотин можна зустріти під різними назвами. Його ще називають нікотиновими солями або saltbase нікотином. І хоча ця речовина відома досить давно, в Україні вона набула популярності лише кілька років тому.

Головна перевага нікотинових солей в тому, що вони мають рівень кислотності (pH) найбільш близький до показників людського організму. Тому сольовий нікотин не тільки швидше засвоюється, а й швидше вгамовує нікотиновий голод. Saltbase нікотин виробляється зі звичного нам нікотину. Однак в організмі людини він зберігається довше. Сольовий нікотин Maskking проходить додаткове очищення, не містить присмаків і дозволяє повною мірою насолодитися усією гамою смакових відчуттів.

Ще в складі Maskking присутня бензойна кислота. Що це таке? Бензойна кислота входить до складу нікотинових солей. У поєднанні з нікотином вона допомагає забезпечити відчуття, подібні до тих, що знайомі при курінні звичайних сигарет. Одним словом – сольовий нікотин не може існувати без бензойної кислоти.